BNI SNACK

Jouw business in één hap vooruit.

BNI SNACK · AFLEVERING 26

Wat leerde jij in je eerste weken bij BNI?

Anthony Buytaert deelt zijn grootste inzicht uit de beginperiode van zijn lidmaatschap.

Anthony Buytaert
GEPUBLICEERD
27 augustus 2025
DUUR
00:06:30
DE AFLEVERING

Over deze aflevering

Anthony Buytaert was nog maar enkele weken lid van BNI toen hij al een duidelijk verschil merkte. Hij stapte enthousiast in het netwerk en begon meteen andere ondernemers aanbevelingen te geven. Daardoor ontdekte hij hoe snel oprechte betrokkenheid ook nieuwe contacten en kansen in zijn eigen richting kan brengen. In deze aflevering vertelt Anthony waarom netwerken voor hem geen eenrichtingsverkeer is en hoe een positieve houding zijn eerste ervaringen binnen BNI heeft bepaald.

IN DEZE SNACK

Dit neem je mee

  • Wacht niet tot anderen eerst iets voor jou doen, maar zoek meteen naar mogelijkheden om leden verder te helpen.
  • Concrete zoekvragen worden sneller opgepikt wanneer andere ondernemers weten dat ze ook op jouw inzet kunnen rekenen.
  • De kracht van een netwerk ontstaat door wederkerigheid en niet door uitsluitend je eigen commerciële doelen na te streven.
PITCH VAN DE GAST

Hoe helpt Anthony Buytaert ondernemers?

Anthony helpt met HB-Inspect particulieren, vastgoedprofessionals en aannemers bij plaatsbeschrijvingen en documenten die nodig zijn bij vastgoedtransacties. Het bedrijf wil dit proces efficiënt laten verlopen door korte communicatielijnen, digitale verwerking en praktische kennis van de bouwsector te combineren.

DE BNI-VRAAG

Wat ontdek je in je eerste weken bij BNI over geven loont?

Anthony merkte dat aanbevelingen snel in beide richtingen beginnen te werken wanneer je zelf actief bijdraagt. Door leden uit zijn eigen en nabijgelegen chapters te helpen, ontstond er meer aandacht voor zijn eigen zoekvragen. Voor hem bevestigde dit dat BNI niet draait om afwachten wie jou zaken bezorgt. Wie met enthousiasme instapt en gericht probeert mee te denken met anderen, bouwt sneller vertrouwen en wederkerigheid op.

“Wanneer je andere mensen probeert te helpen, komt dat minstens even hard terug.”

ZOEKVRAAG VAN DE GAST

Wie kan Anthony Buytaert helpen?

Anthony zoekt introducties bij vastgoedmakelaars in de provincie Antwerpen en het Waasland die veel huurpanden beheren. Hij wil met hen een vaste samenwerking opbouwen voor het uitvoeren van plaatsbeschrijvingen bij de aanvang van een huurcontract.

OOK EEN PODCAST MAKEN?

Van opname tot publicatie.

Deze aflevering werd opgenomen in de podcaststudio van Promotime in Antwerpen .

Bespreek je podcast →
Copyright © 2026 Promotime Disclaimer Oneworld BV BE 0680.957.123

Deze website gebruikt cookies om de website goed te laten functioneren en het gebruik ervan te analyseren.  Lees meer